Vážení a milí,
na konci letošního nelehkého roku bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na úklidu Česka a zejména také stovkám dobrovolníků, kteří pomáhali odstraňovat následky po tornádu na jižní Moravě.
Přejeme Vám do nového roku hlavně hodně zdraví, spokojenosti a snad už v klasickém formátu na viděnou v roce 2022 při úklidu Česka.
Vaše Ukliďme Česko
Autor: Stanislav Halbich – koordinátor Ukliďme Česko


